Hakkımızda

ANASAYFA KURUMSAL

CUMHURİYET YÜKSEKÖĞRENİM ERKEK ÖĞRENCİ YURDU

Cumhuriyet Erkek Yurdu, 2010 yılında kurulmuş olup Kayseri’de okuyan öğrencilerimiz için huzurlu,güvenilir,titiz ve rahat şekilde eğitime devam etmeleri için varlığını sürdürmektedir.


Cumhuriyet Erkek Yurdu, Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı olarak ve laik, cumhuriyet ilkelerinden ödün vermeden, duyarlı, çalışkan, sahiplik ve yaşam boyu öğrenme ilkesine uyarak bir eğitim vermek için çalışmakta ve her zaman yapılabileceklerin fazlasıyla sizlere hizmet vermek için çabalamaktadır. Kayseri Cumhuriyet Erkek Öğrenci Yurdu, Üniversitelere olan ulaşım kolaylığı, konforu, modernliği ile sizlere hizmet vermekten gurur duyuyor. Bizlere emanet ettiğiniz öğrencilerimiz, güvenlik, konfor ve tüm duyabileceği ihtiyaçları bizlerin aracılığı ile karşılayabilmektedirler.


Cumhuriyet Erkek Öğrenci Yurdu, öğrenciler için acil durum ihtiyacı, temizlik hizmeti, hijyenik koridorlarıyla ve güvenlik personelleriyle gerçekten öğrenciler için güzel bir ortam hazırlamaktadır. Ayrıca yurdumuz, reviri, etüd odası, kütüphanesi, lig tv izleme imkanı ve internet kafesiyle öğrenciler için zaman geçirebilecekleri güzel ortamlar sunmaktadır.


Cumhuriyet Erkek Yurdu olarak temel ve ilke edindiğimiz görev, öğrencilerin sağlıklı, güvenilir ve huzurlu bir şekilde eğitime devam etmelerini sağlamaktır. Sosyal ve kültürel yapı için sağlanan  imkanlar öğrenciler için büyük katkılar sağlamaktadır.  Spor salonu, kantin ve teras gibi ek hizmetler ile de öğrencilerin geç saatlerde ihtiyaçları sağlanmaya çalışılmaktadır. Eğitim devam ettiği sürece, hizmette sınır yoktur.


Cumhuriyet Erkek Yurdu Kayseri.MİSYONUMUZ

Cumhuriyet Yurtları olarak misyonumuz Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı, laik ve cumhuriyet ilkelerinden ödün vermeyen, nesnel düşünce yapısına sahip, duyarlı, çalışkan, yaşam boyu öğrenmeyi hedef edinmiş, topluma faydalı bireyler yetiştirmektir.

VİZYONUMUZ

Ebeveynlerimizin bize gösterdikleri güvene, inanca layık olmak, biricik çocuklarınıza karşı ailelerinin aynası olabilmektir. Çünkü çocuklarınız artık bizim çocuğumuzdur. Sağlıklı bir eğitim ve mutlu bir öğrencilik hayatının önemli bir parçası olarak, sımsıcak dostlukların kurulduğu ve pekiştiği, hoşgörünün, paylaşmanın yardımlaşmanın kısacı birlikte yaşama sanatının öğrenildiği bir mekân oluşturabilmektir.

Yönetim ve Personel