HİZMETLERİMİZ

ANASAYFA HİZMETLERİMİZ

Lig Tv

Maçların heycanını hep beraber yaşamak için Dev Ekranda LİGTV hizmetimiz bulunamktadır.

Servis Hizmeti

Hafta içi her gün okula hareket eden servis, 10 sefer yapmaktadır. Her saat başı ulaşım için çalışan görevlilerimiz sayesinde, ek bir ücret ödemeden üniversite ile yurt arası ulaşım sağlayabilirsiniz.

Revir Hizmeti

Öğrencilerimize olası bir sağlık bir problemine karşı, ilk yardımı yapabilmek için bulundurduğumuz revir odamız öğrencilerimiz için 24 saat hizmettedir.
 

Güvenlik Hizmeti

7 Gün 24 saat boyunca kapı güvenliğini sağlayan güvenlik ekibimiz sayesinde öğrencilerimiz huzurlu ve güvenli bir şekilde zaman geçirebilmektedirler.
 

Kesintisiz Sıcak Su Hizmeti

7 Gün 24 Saat boyunca yurdumuzda sıcak su bulunmaktadır. Böylelikle öğrencilerimiz istedikleri saatte sıcak su ihtiyaçlarını giderebilmektedirler.

Etüt Odası

Öğrencilerimiz ister kendi odalarının rahatlığında, isterlerse de yurdumuzda bulunan sessiz ve konforlu etüd odasında derslerine çalışabilirler.

İnternet Hizmeti

Güçlü dağıtıcılarımız ile güçlendirdiğimiz internet bağlantımız sayesinde öğrencilerin internet ihtiyacı kesintisiz olarak karşılanmaktadır. Böylelikle başka mekana gerek kalmadan her katta bulunan modemler sayesinde internete kesintisiz şekilde bağlanabilmektedirler.

Televizyon ve Telefon Hizmeti

Odalarda televizyon ve telefon hizmetiyle birlikte, öğrencilerimiz ister kendi odalarından televizyon keyfi yaşayabilir, isterlerse TV odasından bu hizmetten yararlanabilirler.

Kantin Hizmeti

Kantin hizmeti sayesinde 7 Gün 24 saat boyunca öğrenciler dışarı çıkma gereği duymadan ihtiyaçlarını yurt bünyesinde giderebilecekler.

Eğlence Alanları

Cumhuriyet Yurdu, kendi bünyesinde oluşturmuş olduğu eğlence alanları sayesinde öğrencilere boş zamanlarında keyifli zaman geçirmelerini sağlamaktadır. Eğlence Alanında Masa Tenisi, Playstation, Langırt bulunmaktadır

Çamaşır ve Ütü Hizmeti

Çamaşır ve ütü kat görevlisi tarafından  yapılmaktadır.

Güvenlik Kamerası

Güvenlik kamerası sistemi ile birlikte gerek yurt içerisi, gerekse de yurt çevresi görüntü kaydına alınmaktadır. Böylelikle yurt çevresinde güvenlik sağlanmaktadır.